اعزام ۱۵۰ مبلغ به اجتماعات مردمی نهم ربیع/انتشار «حدیث انتظار» برای تبلیغ اثرگذار

صحبت های حجت الاسلام محمدرضا نصوری، معاون ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت در رابطه با ویژه برنامه های این مرکز برای ایام نهم ربیع الاول، سالروز آغاز امامت حضرت حجت(عج):
یکصد و پنجاه نفر از مبلغان و کارشناسان مرکز تخصصی مهدویت برای ایام نهم ربیع آماده اعزام به سراسر کشور هستند که یکصد نفز از این تعداد در اجتماعات و راهپیمایی های مردمی در مراکز استان ها حاضر می شوند که این اجتماعات هم با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام برگزار می شود.

وی با اعلام اعزام ۵۰ کارشناس مهدوی به دانشگاه و مدارس، افزود: به منظور آمادگی هر چه بهتر و بیشتر مبلغان اعزامی و انجام هماهنگی های نهایی، صبح شنبه، چهارم آذر ماه نشستی در مرکز تخصصی مهدویت با حضور مبلغان اعزامی برگزار می شود.

حجت الاسلام نصوری تصریح کرد: برای بهره مندی و استفاده هرچه بهتر و بیشتر مبلغان از فرصت نهم ربیع الاول، ویژه نامه ای با عنوان «حدیث انتظار» تهیه و تدوین شده است که در آن سوژه ها و محتواهایی که مبلغان می توانند در این ایام از آن استفاده کنند، گنجانده شده و با تخفیف ۵۰ درصدی در اختبار مبلغان و کارشناسان و طلاب قرار می گیرد.

معاون ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت ادامه داد: از دیگر اقدامات این مرکز می توان به تهیه زیرنویس های مهدوی برای پخش از شبکه های مختلف صدا و سیما و معرفی کارشناسان مربوطه برای حضور در ویژه برنامه های سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه السلام و همچنین برنامه های نهم ربیع و آغاز ولایت و امامت حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه اشاره کرد.

حجت الاسلام نصوری در ادامه ابراز کرد: کارشناسان مرکز تخصصی مهدویت در این ایام ویژه برنامه های مناسبتی شبکه های یک، سه و شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی را پوشش می دهند و در برنامه های رادیو معارف و رادیو گفت وگو نیز حاضر می شوند.

وی با اشاره به برپایی اجتماعات عظیم مهدوی در مراکز استان ها در سراسر کشور در روز نهم ربیع الاول خاطرنشان کرد: برپایی اجتماع بزرگ مهدوی در تمامی مراکز استان ها و برخی شهرستان ها در سراسر کشور از جمله برنامه های ویژه ای است که برای بزرگداشت سالروز آغاز امامت و ولایت امام مهدی علیه السلام برنامه ریزی شده است. این برنامه با همکاری مجموعه های مردمی، موسسه مصاف، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام، مهدیه ها و مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه در روز نهم ربیع الاول اجرا شود.